VW Caddy ndrrim me vetur

Shitet nga: Sezai 01 Dhj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   2 100 EUR

Komuna: Gjakovë
shes pickup caddy 1.4 benzin viti prodhimit 2000 175.000 km ne gjendje te mir pa regjistrim ndrrim dhe me ndonje vetur per info viber: tel. 044924102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim