VW Golf 2 -86

Shitet nga: Kristiani 13 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Golf 2 benzin 1.8 me regjistrrim deri me 13.08.215 dhe eshte ne gjendje te rregullt hargjimet mesatare 7 litra ne 100 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim