VW Golf 2 -89

Shitet nga: Gezim Morina 08 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes golfin 2 ne gjendje shum te mire dhe te rregullt me fellne te aluminit regjistrim ka edhe 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim