VW Golf 6 karavan -10

Shitet nga: Bib 23 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes golf 6 ne gjendje shum te rregullt . Me sensor para dhe mbrapa. Parking sensor. Tempomat. Panoram. Karriket me nxemje . Pasqyret anash me nxemje .Xhamet me nxemje. Shum gjera ka ekstra. Kilometraxha 93235. Me tabla ks , regjestrim 1 vjet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim