VW Golf benzin -87

Shitet nga: golf 16 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet vetura golf 2 ... eshte ne gjendje perfekte 1.3 me shpenzime shum te vogla ... regjistrim deri me 15.02.2016... vetura ka te kryer si servisin e madh poashtu edhe te voglin si dhe korp e llamell te reja ... fellne alumin , 4 gomat e dimrit te reja , muzik etj... bej ndrim te mundshem me vetura tjeraa ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim