VW Passat -02

Shitet nga: FLORENT 27 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Gjakovë
SHitet PASSATI:
2.5, v6, TDI me I te kuqe,4x4.
Me Senzor Parkingu.
Senzor SHiu.
Ulset Lekur, dhe me
Nxemje.
Navigacion, dhe kabell qe mund te lidhet me gjdo paisje te APPLE.
ABS, ESP, TEMPOMAT,
Dritat XENON,
Fellne Originale te Volkswagen.
Vetura eshte FULL EXSTRA.
Eshte e perdorur shume pak ne Kosove.
NE GJendje PERFEKTE.
PER me shume mund ta shikoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim