VW Passat- dhe Kombi Mercedes

Shitet nga: faruki 05 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Passat 6 shpejtsi, Klmatronik, Abs,Esp,Tempomat ,Gjama elektrik ,Karrika me nxemje ,Radio cd ,Alarm Km te garantuara Fellne alumini Vetura ështe ne gjendje shum te mir

3. Kombi Mercedes 210 viti 1994

tel 049 129 127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim