VW Passat 1.9 dizel -02

Shitet nga: blin 17 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Volkswagen Passat te tipit B5.5 1.9 t(di)kuq,
- 185000 km të kaluara afersishte
- Viti i prodhimit 2001, regjistrimi valide deri ne muajin qershore
- Ndërruesi manual me 5 shpejtesi dhe poashtu tempomat ne anen e majte te timonit.
- Ngjyra e zeze metalike
- Radio CD / DVD / USB / MIKROsd
- ABS përfshirë ESP
- Timoni servo hidraolik
- “Klime te thjeshte"
- Xhamat para/mbrapa elektrik
- Pasqyret me rregullim elektronik dhe
- 2 mbajtëse për gota para dhe mbrapa
- Mbyllja qendrore me teledirigjim, posedon 3 qelsa origjinal
- Ulësja e shoferit me rregullim të lartësisë
- Dritat me rregullim të lartësisë
- 4 goma dimrore te reja me garancion 1 vjet poashtu edhe gomat verore pa garancion
ndrrim nuk boj pres bleres serioz faleminderit per mirekuptim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim