VW Passat 3c 1.9 TDI -06

Shitet nga: Privat 19 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes passat 3c 1.9 tdi ne gjendje shum te mire motorrike dhe shum i rujtun si jasht dhe brenda vetura posedon Librin e serviseve ,klimatronic ,navigacion, senzora parkingu etj etj. Set kupllungun e sapo nderruar . Vetura gjendet ne Gjermani veturen mund ta sjelli ne Kosove

Mund te thirrni dhe ne viber +37744408182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim