VW T4 1.9 TD 95 -95

Shitet nga: vw 04 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes busin me tri ulse imbullur me xhama ne gjendje tmir me servis komplet dhe regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim