VW TOUAREG 2.5 R5 -04

Shitet nga: Murati 29 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Touaregi 2.5 r5. Eshte ne gjendje te rregullt
Eshte full opsion. Rryp , nxemje ne karrika,navigacion , gjamat kollor. RKS
Ka dy par bandash me guma te vers dhe te dimrit 6 shpejtsi. Ksenon
Ky asht numri edhe ne viber +7 747 676 2416. Makina nuk o hipotek merher bohet perkthimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim