VW Touran 1,9 TDI DPF BluMotion -09

Shitet nga: gezim 16 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Vetura VW Touran 1,9 TDI DPF United,,,
Vetura posedon: Klimaautomatik(Klimatronic), ABS, Bordcomputer, Senzor parkingu mbrapa, Karrika me nxemje, Senzor shiu, Pastrim autom.te Farave perpara(SRA), Blu Motion Teknologi, Dritat per mjegull, Komanda ne Timon, Librez servisi nga VW, Xhamat anash dhe mbrapa fabrikisht te errsuara, Pasqyret ansore me nxemje dhe mbyllje,palosje elektr., Ngjyra e zeze metalike exstra vizlluese (perleffekt), Rrypi dhembzor dhe pumpa e uijt te nderruara me 06.2014, Servotronic, ARS, Inspekcioni i fundit 06.2014, I kontrolluar dhe servisuar ne VW, Bllokim elekt.kunder vjedhjes, Isofix sistem, Pasqyra e brendshme dhe ajo anash majtas me funksion kunder verbimit-auto.,8x AirBag, Extra VW sistem muzike me 8 zmadhues, Servisi i Klimes 07,2014, Servisi i Uljes dhe te gjith filterave me 06.2014, Servotronic, MP3 hyrje per USB, Senzor drite, Dritat automatike, Leving Home dhe Comming Home funkcion, Dritat per kthesa, Ekran multifunksional Plus, Klima me dy zona, Navigacion RN 300, parikelfilter, Euro 4 Norm, Tempomat, Vetura gjindet ne Gjermani me mundesi per ta sjell ne Kosove dhe eshte ne posedim privat, i regjistruar dhe ne gjendje shum te mire teknike, Me rendesi eshte edhe kilometrazhi i vertet dhe i garantuar-Origjinal, Mund te me kontaktoni me VIBER- 994915737998568 ose ne NR.044668117. Me respekt Gezim B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim