VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 08.08.2016 (model 2017

Shitet nga: Denis Spahija 19 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION
90 kuaj fuqi (66kW), dita e parë në trafik 08.08.2016, 173 500 km
Doganuar dhe me homologim.

• Ndërruesi: Manual me 5 shpejtësi;
Ngjyra e bardhë;
Interieri ngjyrë të zezë në kombinim me të hiret;
Klima manuale;
• Funksioni Start&Stop automatik në vozitje qyteti (me mundësi të çkyqjes)
• Radio Composition Color (FM Radio, SD, Aux in, 4 altoparlant para);
• Bluemotion trajneri për këshillim në vozitje ekologjike;
ESC (Kontrollë elektronike e stabilitetit përfshirë ABS, BAS,ASR, EDL, EDTC);
• 12 Airbag;
• Imobilizatori;
• Display multifunksional;
• Cruize Control
• Timon që rregullohet në lartësi;
Hill hold control - Ndihmë për nisje në tatëpjetëz;
Mbyllja qendrore me teledirigjim, 2 çelësa me teledirigjim dhe me palosje:
Mbështetje për multimedia (Bluetooth, USB):
Paketa elektrike Trendline (Xhamat elektrik para dhe mbrapa, pasqyret e jashtme me rregullim elektrik dhe me ngrohje);
Dritat e mjegulles para, statike në kthesa;
Dritat kryesore me aktivizim automatik;
Multifunction display Plus;
Rrotë çeliku 5J x 15, Gomat Continental dimension 185/60 R15;
• Sistem për monitorimin e shtypjes së gomave;
• Traction control system (TCS);
• Senor shiu;
• Filter poleni;
• Euro 6;
• Partikelfilter;
• Konsumi i kombinuar i karburantit 3,4 l / 100km, urban 4,0 l / 100km, jashtë qytetit 3,1 l / 100km
• Libër servisi;
• Pasport të automjetit.


Automjet për ata në kërkim të një veture pothuajse të re dhe shumë ekonomike/qëndrushme.

Seti i rripit të motorrit i ndërruar në 160 000 km.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim