Veture -02

Shitet nga: Anonim 14 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt. Eshte 1.3, me klime gjysmautomatike, pa korrozion dhe ne gjendje shume te rregullt, i padoganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim