Volvo S40 -97

Shitet nga: Dervish gashi 10 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S40
Shitet Volvo s40 2.0 16V ne gjendje shumë të mirë me Gjama electronike perpara dhe manuale mbrapa. Me ulse gjysmë lekur dhe gjysmë rubë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim