Zafira 2.2 Vit prodhimi 2002 -02

Shitet nga: Zafira 27 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes Opel Zafira 2002

Kubikazha: 2.2
Vit prodhimi: 2002
Marshi: Manual
L.Djegse: Dizell

Eshte i ardhur nga Zvicrra me servis te kryer dhe pa dogan.

Per kontakt:
044/220-916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim