flm u shit merr jep

Shitet nga: ford 23 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes dhe ndrroj pikapi ford me ndonje vetur familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim