mercedes C klas 180 kompresor -02

Shitet nga: xxxxxxx 21 Qer 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet mercedesi C klas1.8 benzin kompresor ne gjendje shume te mire mekanike e optike i servisuar komplet dhe i sapo ardhur nga jashte i pa doganuar ,presim bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim