ndrrohet BMW 320 fellne krom full ekstra me gol..

Shitet nga: bmw 29 Qer 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet ndrrohet bmw 320 fellne krom full ekstra ne gjendje te mir optike dhe mekanike 1 vir regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim