nissan navara 2.5 dizel -03

Shitet nga: Rexhep Krasniqi 14 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet nisan navara 2.5 dizell 4 dyr i ka + kypekin me kapak 4x4 viti i prodhimit 2003 motorri i ndrrume eesht motorr i pa vdekshem ne gjenje te rregullt arsyja e ndrrimit te mitorrit esht se motorri origjinal i makins ka pas problem radilicen ka 2 par goma te dimrit dhe te veres ka sigurim deri ne 12.12 2015 per me shum kontakto ne mob.049684805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim