opel omega 2002

Shitet nga: mentor 25 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjakovë
vetura esht sportive super e rujtne si brenda ashtu dhe jasht osht full extra regjistruar rks por regjistrrim i skadun i qlajmrum me koh dmth nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim