u shit flm merrjep Bmw 2.4 turbo diesel

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blero 21 Krr 04:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes bmw 525td turbo dizel ne gjendje perfekt e qdo gja me garantim hargjimet i ka shum te vogla ne lokal 6.5 litra Kurse ne rrug te Hapur 6 shes ose ndrroj me naj vetur Edhe mat ri golf 4 passat audi bmw si dhe tjer shtoj pare qe me konvenon regjistrim deri me 05.08.2015 serviset i ka te kryera me rregull kam 1 par fellne 16 si dhe dy par 18...

Posedon :

Abs.
Airbag.
Pasqyrat me rrym.
Gjamat epara me rrym.
Ndrim i mundshem me vetur.
te na kontaktoni ne viber apo whatsapp +38649353132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim