Aparat i kafes dhe frigorifer

Shitet nga: Ximi 01 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet aparati i kafes dhe dy frigorifera me çmim te volitshëm ose ndërrim me frigorifer vitrinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim