Burgi me 4 Funkcionen

Shitet nga: Lazer 11 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Burgin me 4 funkcione 1 shpuese nuk ka futer 3 te tjerat jan me futera sa asht ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir dhe e gatshe per pune.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim