CERKULLAR

Shitet nga: lush 07 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
SHES CERKULLARIN NE GJENDJE TE RREGULLT LARTESIJA E TI 82CM DIAMETRI I PLLAKES 93*60CM DIAMETRI I DISKUT PUNUES 10CM MOTORR TE FUQISHEM KA TE MONTUAR SHPUSEN PER DRU DHE METAL ETJ KA TE MONTUAR SHTENGUSEN ///MEGELEN//
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim