CNC Maqin me Paisje

Shitet nga: Lazer 11 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes 2 Copa CNC Maqinat me shum Paisje te ndryshme dhe shum funktione e ardhur nga Zvicrra ne gjenje te mir pune.

Qmimi per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim