Dara per nitne speciale per shrafa

Shitet nga: ardi 19 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjakovë
shes danat speciale per nitne te cilat ngjiten ne llamarina te ndryshme dhe formojin vendin per shrafa 6 8 10.jan origjinale te pa perdorura franceze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim