Frez Maqin Funktion ne Ball

Shitet nga: Lazer 11 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Frezen per dhenjen e Metalit Funktion ne Ball Digjitale me disa Paisje e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim