Frez Maqin e Madhe

Shitet nga: Lazer 11 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Frezen per dhenjen e Metalit 4 Axe dhe disa paisje por nuk jan ne Foto e ardhur nga Zvicrra ne gjendje te mir dhe e gatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim