Gjenerator 40 Kw

Shitet nga: Gjenerator 11 Gsh 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet gjerenator 40 Kw dizel Marke "IFA" gjerman ne gjendje shume te mire,me mbushje solare,levizes me rrota dhe kuk.
Çmimi me marrëveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim