Gjenerator ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Gjenerator 19 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Gjenerator 40 Kw dizel
Marke ''JFA'' gjerman ne gjendje shume te mire,me mbushje solare,levizes me rrota dhe kuk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim