Golf 2

Shitet nga: arblind golaj 22 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
shes golf2 ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtun edhe ne motorr eshte ne gjendje shum te mir 1.9 dizel per me shum informata me lajmroni ne tel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim