Isoboy prerse stiropori

Shitet nga: isoboy prerse stiropori 18 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim