Makina për larje

Shitet nga: Valdet Morina 07 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina për larje të automjeteve me ujë të nxehtë dhe të ftoftë. Të ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim