Makina per ballancim t gomave

Shitet nga: Adem 19 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ballancerk dhe demontim per goma deri r16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim