Makina te Zdrukthtaris

Shitet nga: Qendrim 04 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten makina ne gjendje te rregullt :
1. Dikt dhe abriter 40cm
2. Caff me 4 elektromotora Italian
3. Shpujse me zingjir
4. Kompersor 200 L
5. Frez deri 12.000 rrotullime
Shiten me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim