Maqina per ZDRUKTHTARI, me mire e me lirë veq lo..

Shitet nga: Agim 15 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten maqina per Zdrukthtari shume pak te perdorura, po ashtu edhe Lokali shitet ne qarshi te vjeter aty ku jan edhe maqinat...per me shume kontakt tel.044 749 770 dhe 044 403 880" MAQINAT JANE PROFESIONALE DHE EXTRA TE RUAJTURA, shume pak te perdorura E Q`KA ESHTE E ( RENDESISHME CMIMI SHUME I ARSYESHEM )-Ju mirpresim...Agimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim