Mulliri i kafes

Shitet nga: Lan 09 Maj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet mulliri per bluarjen e kafes, mulliri është trefazor dhe osht ne gjendje te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim