Preresja e laminatit dhe e parketit

Shitet nga: Ismajl 24 Shk 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Preresja e laminatit dhe parketit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim