Sharafa nga Zvicra

Shitet nga: Lazer 11 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Sharafa te ardhur nga Zvicrra te ri 5-50 dhe 5-60 mbi 1000 copa

shiko Fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim