Shiten makinat per paleta

Shitet nga: Luzi 03 Krr 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet komplet vija per prodhimin e paletave per transportin e tjegullave, tullave dhe te tjera
Vija e maqinave permbane :
1. Sharra horizontale per prerjen e trupave
2. Sharra per heqjen e elementeve
3. Sharra me tri sharra per prerjen e derrases
4.Sharra per prerjen e derrasave
5. Sharra per prerjen fikse te derrasave.
Poashtu perveq makinave per shitje eshte dhe kamioni qe transporton deri ne 500 paleta.
Per te pare proceduren e maqinave ky eshte linku ne youtube :
https://youtu.be/g5RNjsBZLHo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim