Shitet-Mikser per brum dhe mish

Shitet nga: Bedri 14 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Urgjent urgjent-shitet mikseri per brum dhe mish deri ne 80kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim