UR-PAISJET PER PRODHIMIN E SUXHUKUT

Shitet nga: Dina 10 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
URGJENT- Shiten paisjet per prodhimin e Suxhukut, ne gjende shum te mir. Shprici,Mikseri 70kg,dhe Maqina per Bluarjen e Mishit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim