Vija e prodhimit

Shitet nga: milot pozhegu 11 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Komplet vija e prodhimit per Rrjeta te betonit 6*2,Mbajts,Maqin per Brenzimin e armatures maqqin per rrethoj me pvc dhe zing e shume te tjera .te gjitha jane ne gjendje te rregullt dhe ne gjendje pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim