Vinq

Shitet nga: arbnor 29 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes vinqin per gritje dhe ulje te peshave ...komplet me pajisjen elektrike ,,,me komand telefonatat nga ora 8 ne mengjes deri 22 ne mbremje ngarkesa deri ne 1100 kg


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim