makin dhe vegla

Shitet nga: Mend H. Sallahaj Dje 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
shes makinen viti i prodhimit 2008 ne gjakov nr 044 349 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim