makin dhe vegla

Shitet nga: armend 31 Jan 03:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet makina 750 euro ne gjakov viti 2008 tel 044 349 214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim