shes keto artikuj -

Shitet nga: arbnor 04 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
ventilator x 4 cop fi 35 dhe 3 cop fi 40 -- qmimi per cop 65 euro
kembeza hekuri x 12 copa -- qmimi per cop 5 euro
shkalle hekuri x 5copa ---qmimi per cop 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim