BEHARI DOORS Gjakovë

Shitet nga: BEHARI DOORS 17 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
BEHARI Doors kompania qe ju ofron dyer te cilesise se larte me piken e re shitese edhe ne Gjakove.

BEHARI Doors ju ofron: Dyer Garazhe, Dyer Senzorike, Motorra per Dyer te Oborrit, Dyer te Dhomave nga druri masiv, Dyer te Blinduara te veshura me dru, Dyer nga Bakri.

-DYER TE DHOMAVE, Dyer te Brendshme dimensionet: 90x200cm, 80x200cm, 70x200cm, etj.
Modele dhe ngjyra te ndryshme, Mundesia e hapjes nga ana e majte dhe e djathe.

-DYER TE BLINDUARA, me trashesi deri 9cm me 13pika mbyllese. Sistem te dyfishte me dy pale çelesa me vrime shiquese dhe zile te integruar si dhe sistem kunder thyerjes.

-DYER E GARAZHAVE ME TELEDIRIGJUES, ngjyrat: e bardhe, e kafte apo ngjyre druri. Paneli i deres eshte i rezistueshem ndaj gervishtjeve dhe izolus ndaj te nxehtit dhe ftohtit. Dera eshte e pajisur me motor dhe mekanizem i cili mundeson hapje automatike me teledirigjues. Jane te qendrueshme dhe me standard te larte qe mundesojne deres hapje pa zhurme dhe shume te lehte (sidomos tek hapja manuale ne munges te rrymes).
Garancioni i panelit te deres dhe mekanizmit 7vjet. Garancioni ne moter 2vite.

Ekipet tona profesionale bejne montimin cilesore... Juve ju mbetet vetem te beni perzgjedhjen sipas shijes suaj. Me prodhimet BEHARI Doors ambienti juaj i banimit dhe punes duket me atraktiv, me i ngrohte dhe me i sigurt..

Na vizitoni ne rrugen Tranzite-Tirana ne Gjakove ne afersi te kompanive te sigurimeve, tek RognerGrill, apo na kontaktoni ne nr: 049128779. apo ne Viber:+38649128779

Kemi dhe LAMINAT http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1520118 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim