Der E Hymjes Dhe Drittare Shum lir

Shitet nga: 045 15 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Dritare standarte jon. dhe ni der e Hymjes,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim